Vyrostlo vaše dítě z prvního kočárku?

Pokud máte děti, určitě nám dáte za pravdu, že rostou velmi rychle. Z porodnice jste si odnášeli tříkilové miminko, a během pár měsíců už máte problém jej vložit do počátečního kočárku. Pokud už vaše miminko nevejde do hluboké korby kočárku, je nejvyšší čas uvažovat nad koupí sportovní verze. Pokud máte trojkombinaci, nejspíš i tak budete hledat sportovní kočárek, protože u kombinací kočárků bývají sportovní nástavby krátké, a dítě z ní stejně vyroste rychle.

Na trhu existuje obrovské množství kočárků, které se liší hlavně vlastnostmi a kvalitou celkového zpracování. Výrobci dětského zboží se předhánějí, kdo nabídne větší výběr. Rodičům jde především o to, aby byl kočárek pohodlný jak pro ně, tak hlavně pro jejich dítě. Hledáte sportovní kočárek proti směru jízdy? Možná tomu nebudete věřit, ale velká část kočárků se dá vozit jen jedním směrem, a to většinou po směru jízdy. To má hned několik nevýhod. Na dítě samozřejmě nevidíte, a nevidíte ani před kočárek, protože nánožník je krytý boudičkou.

sportovní kočárek

Pokud máte kočárek, který nejde otáčet podle vašich potřeb, může to být nekomfortní i pro dítě. Některé děti prostě rády vidí rodiče, a pokud na ně nevidí, mohou být nervózní. proto je vždy lepší, pokud má váš sporty kočárek možnost otáčení nástavby podle aktuálních potřeb rodičů i dětí.

žena s kočárkem

Je poměrně těžké najít kočárek, který tento požadavek splní. Nicméně u nás najdete i kočárky, které vám otáčení nástavby na podvozku umožní. Vybírat můžete z několika barev – máme kočárky pro chlapečky, pro holčičky i ty v neutrální barvě. Zastavte se u nás a vyberte si kočárek, který si vyzkoušíte. Je to vždy lepší, protože tak předejdete tomu, že si koupíte kočárek, který bude příliš nízko. Kromě kočárků u nás na vás čeká možnost nakoupit u nás kompletní výbavu pro vaše nejmenší. Rádi vám pomůžeme s výběrem čehokoliv pro vaše děti.