Znáte erotické masáže?

Masáž je vždycky skvělý druh odpočinku. U správně prováděné masáže dochází k uvolnění stresu a k hlubokému odpočinku. Kdo někdy na masti byl, jistě si i po delší době vzpomene na skvělý zážitek. Masáží existují desítky druhů, a jeden druh je i dnes tak trošku zvláštní. Do této kategorie patří erotické masáže, které poskytují specializované masážní salony. Náš salon najdete v Praze hned na dvou pobočkách.

masážní pomůcky

Proč zkusit erotickou masáž?

  • Zejména erotická masáž penisu je skvělým zpestřením sexuálního života. některé ženy jsou velmi tolerantní, a čas od času jsou ochotné partnerovi dopřát i tento nevšední zážitek.
  • I když si pravděpodobně myslíte, že svoje tělo znáte nejlépe, nemusí to tak být. Naše masérky vám ukážou, že jsou neprobádané techniky v kombinaci s místy, o kterých jste dosud nevěděl.

– Erotická masáž podporuje fantazii a vzrušivost, a zvyšuje chuť na sex.
– Je zdravá, protože na jejím konci většinou dochází k ejakulaci. To podporuje zdraví mužských pohlavních orgánů.
Masáž penisu probíhá tak, že se masérka postupně věnuje vašim hýždím, tříslům a stehnům a následně přejde k penisu.

Masérka se po dobu vaší návštěvy věnuje jen a pouze vám, takže nebudete rušeni. Masáže probíhají v přítmí našich čistých pokojů, a to za použití masážních olejů. Nemusíte se stydět, a nebojte se nás navštívit. Zaručujeme vám, že budete spokojeni, a možná se budete vracet častěji.

masáž muže

Můžete si u nás kromě masáže penisu dopřát i

  • BDSM masáž
  • Foot job
  • Masáž prostaty

Každá masáž je něčím specifická, ale všechny druhy jsou velmi příjemné a možná až návykové. Masérka pracuje pro vaši spokojenost, na nic se neptá, a dělá vše pro to, aby vám poskytla jedinečný zážitek. Objednat se můžete na našem webu, kde najdete, které masérky jsou kdy dostupné. Náš salon vám garantuje naprostou diskrétnost, čistotu a zdraví. Jsme vyhlášený masážní salon a dbáme na to, aby jeho úroveň byla i nadále vysoká.