I menstruace může být v klidu

Řada menstruačních pomůcek je vyráběna z bělené buničiny. Pomůcky jsou tedy krásně bílé, ale obsahují velkou část chemikálií, které bychom k intimním partiím dávat neměly. Tampony nejsou ideální vůbec – jsou sice komfortnější než vložky, ale mohou uvolňovat vlákna, která zůstávají v těle, kde mohou způsobit například záněty. Pokud se tento problém týká i vás a vložky používat nechcete, máte na výběr mezi dalšími alternativami. Jsou jimi houbička, kalíšek a kalhotky. Už jste o nich určitě slyšely.

vložky a tampony

Houbička funguje podobně jako tampon, stejně tak kalíšek. U kalíšku může být někdy problém, že je potřeba ho vymýt před dalším použitím, což třeba na wc bez umyvadla nebude zrovna komfortní. Další skupinou menstruačních pomůcek jsou kalhotky. Fungují velmi snadno – nosí se místo spodního prádla, a díky několika savým vrstvám pohltí všechno, co je potřeba, a to i zápach. Zahraniční kalhotky jsou poměrně drahé, a proto je tolik žen odmítá. Jenže v dlouhodobém horizontu vyjdou mnohem levněji než jednorázové pomůcky, jako vložky a tampony. U nás koupíte české menstruační kalhotky, které jsou vyráběny tak, aby poskytly ženě důležitý komfort a pohodlí.

Kalhotky u nás koupíte za velmi příjemné ceny, a pravidelně máme akce a výprodeje, kdy ušetříte ještě více peněz. Kalhotky vyrábíme v několika střizích a barvách, protože víme, že se ženy chtějí líbit a dobře vypadat i během menstruace. Na výběr máte například brazilky, kalhotky s vysokým pasem nebo tanga. U všech kalhotek máte zaručeno, že nic neproteče.

žena v kalhotkách

Kalhotky může používat každá žena, a to hned od první menstruace. Jsou vhodné pro všechny ženy které chtějí být chráněné, a mít komfort. Jsou vhodné po celý den i noc, a můžete s nimi i sportovat. Stačí mít v záloze dostatek kalhotek k výměně podobně jako u jednorázových pomůcek. Pokud potřebujete poradit s počtem kalhotek, jsme tady pro vás.