Zdravé a pěkné zuby

Stalo se vám někdy, že vás tak opravdu hodně bolel zub, že vám nepomohl ani prášek na bolest? Pokud ano, tak vám popíšu, že tohle se mi taky už jednou stalo. A to vlastně dvakrát. A musím říct, že je to tak ukrutná bolest, že vám je úplně jedno kam až s tím pojedete anebo jak. A to i já jsem takhle musela jet daleko až do zubní chirurgie v Praze. Zubní chirurgie v Praze je prý velice zkušená na to, když někoho bolí zub, takže vám vždycky samozřejmě skvěle pomůže. Prý má takové mnohaleté zkušenosti, že by se až člověk divil. Proto jsem byla velice ráda, kdy jsem do zubní chirurgie v Praze dojela.

K zubaři chodím pravidelně.

Hodil mě tam můj přítel, protože já bych sotva uřídila auto či něco jiného. Měla jsem opravdu tak oteklou pusu, že to vypadalo, jako kdybych někde spadla nebo mě někdo zmlátil. Samozřejmě, že mě nikdo nezmlátil. Takhle mi oteklá pusa, a to asi jenom po půl hodině bolesti zubů. Vůbec jsem nevěděla co dělat, jak se zachovat, byla jsem bezradné a z bolesti v šoku. Měla jsem během půl hodiny v sobě už dva prášky na bolest a musím říct, že kdyby mě přítel něco neřekl a nevzal mě do zubní chirurgie v Praze, tak bych se asi možná předávkovala léky na bolest, a to by nebyla žádná sranda. Já osobně bolest opravdu špatně snáším a hlavně tedy zubů.

Péče o zuby je nutná.

A dala jsem si na ústa taky ledové obklady, jenomže to mi taky nepomáhalo. A byla jsem úplně v šoku a říkala jsem si, proč se ta moje bolest tak stupňuje. A proč mě vůbec bolí zuby, když si je opravdu pravidelně dvakrát denně čistím a taky používám mezizubní kartáček a ústní vodu. Tohle opravdu nespravedlivé. Jsou lidé, kteří se o svůj chrup nestarají, a přitom mají krásné zuby a nebolí je. A to já se o své zuby stará opravdu pečlivě a často, ale stejně mě zuby bolí, vážně je to nespravedlivé. Ale musím pochválit skvělou zubní chirurgii v Praze, že mi pomohla a má skvělé služby a vždy vše vyřeší ke spokojenosti všech.