Hubnete?

Je spousta možností, jak se při hubnutí stravovat tak, aby snaha měla kýžený efekt. Někdo se vrhne na sacharidové vlny, někdo si počítá kalorie, někdo zkusí betonovou dietu. Právě teto dieta se stala hitem posledních let, protože při správném jídelníčku a jeho dodržování jde o poměrně účinnou cestu jak se stravovat, aby to mělo efekt a člověk opravdu zhubl.

fitness muž

Jiný recept není
Kdo chce zhubnout, čeká ho dřina v podobě pohybu a odříkání v podobě zdravého jídla. Je třeba se zbavit všech zlozvyků, které řada lidí, možná i nevědomě, dělá. Jedním z problémů je nepravidelná strava. Je potřeba jíst opravdu pravidelně, aby si tělo navyklo na to, že má dostatek živit, a nemuselo si ukládat tuky na horší časy. U naší teto diety máme tu výhodu, že máte jídelníček téměř kompletně hotový v podobě jídel, která si připravíte snadno a rychle doma. Jednou z položek v této dietě je Mix Slim Dietní koktejl
Bmikalkulacka, který dokáže zasytit na dlouhou dobu, a můžete s ním nahradit jedno jídlo. To je skvělá možnost, jak si dopřát nutričně vyvážené jídlo i v případě, že si nestíháte připravit klasické jídlo.

Tento koktejl obsahuje velké množství bílkovin, které jsou při hubnutí velmi důležité, a jejichž úloha je nezastupitelná. Najdete u nás velké množství koktejlů, které vám mohou pomoct v boji s nadbytečnými kily. Můžete vyzkoušet třeba

  • Kokos
  • Banán
  • Lesní směs nebo čokoládu

protein shake

V nabídce našich koktejlů si jistě najdete ten, který vám bude chutnat nejvíce, a který vám pomůže s hubnutím. Je to ideální voda například do práce, kdy nestíháte sníst běžné jídlo, nebo někam na výlet, kde si nemůžete uvařit. Koktejl je připravený rychle a snadno a můžete jej vypít třeba po cvičení nebo při cestě do práce. Je jen na vás, kdy si jej vychutnáte, a díky velké nabídce příchutí si jistě najdete svou oblíbenou. Zhubnete konečně nadbytečná kila a užívejte si nové tělo.