Poslech hudby

Hudba mi vždycky dávala smysl života. Hudba mě bavila a já jsem vlastně s hudbou vyrůstala. Protože si vzpomínám, jak nám paní učitelka ve školce vždycky pouštěla různou hudbu a taky dám vždycky hrála na flétnu a na kytaru. Potom někdy druhá učitelka nám taky hrála na klavír a řekla jsem si, že je to velice pěkné a vlastně jsem to brala tak, že každý člověk by měl přeci snad nějaký hudební nástroj. A už ve svých osmi letech jsem znala dokonale všechny noty. Takže moje maminka mi řekla, že když budu chtít, tak mě přihlásí do lidové školy umění, kde si taky můžu hrát na nějaký hudební nástroj. Že jsem si vybrala kytaru a klavír, stejně tak jako moje paní učitelka.

Moc ráda chodím na koncerty.

Navíc taky bylo prima, že jsem už znala různé základy na hudbu a na kytaru, takže pro mě bylo velice jednoduché se učit na kytaru. A potom, když jsem vyrostla, když mi už bylo přes dvacet let, tak jsem si řekla, že se hudbě budu věnovat více profesionálně. Přihlásila jsem se do jedné skupiny, která hrála večer po barech. Využívali taky různé hudební doplňky, a to ze stránky feedbackpedals.com. A je to webová stránka, kde se prodávají různé hudební doplňky včetně ocd distortion pedal, takže to pro mě byla úplně ideální webová stránka.

Hudba mě moc baví.

Oblíbila jsem si tam ocd distortion pedal, který je pravděpodobně nejznámější efekt od společnosti fulton. Je opravdu navržený tak, aby byl nevšední a byl z toho opravdu perfektní pocit z jeho používání. Tady na této webové stránce se zrovna nabízí verze dva tohoto pedálu. Má vylepšený obvod a taky kvalitní přepínání to bypass, takže budete velice spokojení. Efekt způsobuje opravdový návyk a zkreslení. A tohle myslím vážně, protože to opravdu perfektní věc, kterou byste si měli pořídit, pokud máte rádi kvalitní poslech hudby a záleží vám na tom, aby ostatní posluchači taky měli perfektní poslech z toho, stejně jako vy.