Láska a testosteron

Kolikrát když jsem slyšela, že už i mladí pánové mají problémy se sexem, a tudíž s erekcí. A tak nevím, čím to je, ale když jsem se ptala ve škole, protože studuji zdravotnickou školu, tak mi paní učitelka řekla, že je to tím, že většina mužů žije takovým životem, že se stresují a jsou potom psychicky nestabilní, a to samozřejmě zdraví vůbec neprospívá. Stres je velké nebezpečí. Podle mého názoru je na tom něco pravdy, protože si vzpomínám na svého přítele, který neustále závodil na motorkách. Byl hodně soutěživý a taky chtěl pořád stále vyhrávat. Takže jsem se přítele zeptala, jestli už s tím nechce přestat, protože je to velice náročné. Je opravdu náročné, když se člověk snaží k něčemu, když mu to vůbec nejde. A potom to taky dopadalo tak, že nejenomže prohrával v soutěžích, ale taky to prohrával v posteli.

Láska pro mě znamená hodně.

Ano řeknu to takhle na rovinu, bohužel mu prostě už nefungoval sex, protože už to nebylo to, jak to bylo dříve. On byl stále ve stresu, pořád mi opakoval to, že prostě musí vyhrát tuhle soutěž a tamto a tamto a stále dokola. A mě to už opravdu už hodně vadilo. Proto se přítel rozhodl pro přírodní testosteron. Vůbec jsem nevěděla, co to je, dokud jsem se nepodívala na webové stránky erectmax.cz, kde je blog o přírodním testosteronu erectmax.cz.

Testosteron je i v tabletách.

Dozvěděla jsem se, že testosteron je opravdu steroidní hormon ze skupiny androgenů. To jsem taky nevěděla co to znamená, tak jsem si přečetla, že androgeny vznikají ve varlatech mužů. Takže už jsem trochu byla v obraze. Takže podle mého názoru můj přítel byl vystresovaný ze soutěže, takže jsem si myslela, že když s tím přestane, tak bude jako dřív. Uvidíme, jak se to dál vyvine, protože to vypadá zatím asi tak, že přítel se se mnou rozejde a zůstane u svých soutěží a motorek. Asi mu je přednější motorka než sex. Uvidíme, jak si dál počne sám.