Nonstop instalatér? U nás realita.

Základní pravidlo všeho je, že když se něco může pokazit, pokazí se to zpravidla o víkendu, pozdě večer nebo třeba ve státní svátek. To samozřejmě platí i pro vodu a topení. Pokud se u vás doma cokoliv stalo bez ohledu na čas nebo den, a vy nemáte možnost si například rozbitý kohoutek nebo nefunkční odpady vyřešit sami, zavolejte nám. Jsme firma instalatérská firma, která provádí havarijní servis Kanalizace-instalateri.

  • Při havárii u vás můžeme být velmi rychle, zpravidla do jedné hodiny můžeme být na místě a situaci řešit.

oprava kohoutku

Provádíme všechny instalatérské a topenářské práce, a to včetně revizí. Dokážeme například zjistit, odkud uniká voda, kde je přesně odpad ucpaný, nebo která hadice u kamen potřebuje vyměnit. Máme řadu zkušeností a dlouholetou praxi, a díky tomu velký počet spokojených zákazníků. Můžeme pomoct i vám, pokud to budete potřebovat. Nečekáme na začátek pracovní doby, protože víme, jak moc dokáže znepříjemnit život nějaká havárie nebo například v dnešní době problém s topením.

Kromě havarijního servisu provádíme běžné práce v oblasti vody, topení a odpadů.

instalatér pracuje

Není problém

  • Čištění kanalizace
  • Revize
  • Hledání úniku vody
  • Čištění odpadů
  • A mnoho dalšího

Protože si zákazníků vážíme, naše služby jsou cenově dostupné. Pro objednávku můžete využít formuláře na našem webu, https://www.fg.cz/cs/informace-o-webu nebo můžete volat přímo na dispečink, který nás co nejdříve vyšle na místo.

Zákazníkům chceme dodávat komplexní služby, takže pro vás dokážeme zajistit i obkladaček a zednické práce. Život je někdy nepředvídatelný, a dokáže nám pěkně zpřeházet plány. Díky naší pohotovosti nemusíte čekat na to, až si nějaký instalatér najde čas na řešení vaší situace. My jsme tu od toho, abyste mohli plně používat vodu, topení, plyn i odpady. Svěřte vaše problémy do našich rukou – na nás se můžete spolehnout. Samozřejmostí jsou kvalitně odvedené služby a co nejrychlejší jednání.