Jaká je krása

Co pro vás znamená krása? Protože se ptám kvůli tomu, že pro někoho je krása úplně něco jiného. Někdo vnímá krásou úplně jinak. A nikdo nebere v potaz třeba například lidskou krásu, ale krásu přírody. Přemýšleli jste někdy o tom? Myslím si, že mnoho lidí ne. Protože když řeknu slovo krása, tak si každý představí nějakou krásnou ženu, nejlépe modelku. A já se tomu nedivím, protože já jsem taky ze začátku dříve při slově krása si vybavila opravdu krásnou ženu. Nicméně postupem času, kdy jsem se dala do malování krajinek, jsem si uvědomila, že krása není pouze ta lidská, ale že krása může být i příroda. Třeba krásný motýl anebo krásná řeka nebo krásný les a pole.

Krása nemá pravidla.

Říká vám to něco? Myslím si, že je opravdu velká škoda, že lidé vnímají krásu nějak jinak a hodně odlišně. Sice je to z jednoho pohledu dobré, ale měli by si lidé uvědomit, že krása je i příroda a věci kolem nás. Nemusí to nutně znamenat pouze krásu člověka a tady hlavně ženy. Protože žena chce být krásná vždycky. A taky se krása dělí na to, jestli krása je vnější anebo vnitřní. Samozřejmě, že poslední dobou letí to, že se dává více přednost a kráse vnitřní. Já na to nevěřím. Protože pochybuji, že by nějakým muž dbal nejvíce na to, aby byla žena krásná zevnitř a zvenku by nebyla.

I příroda je krásná.

Nebo vy si myslíte, že nějakým muž by se zamiloval do ženy, která má po sobě samé bradavice? Myslím si, že asi mnoho můžu ne, protože když se zeptám někoho, tak každý touží po vnější kráse. A vím, že muž chce, aby žena byla alespoň trošku pěkná a atraktivní. Nebo vy ne? Podle čeho si vybíráte své partnery? Je jasné, že někdo nedbá na krásu vnější ani vnitřní, protože někomu je úplně jedno, jak člověk vypadá. Spíše mu jde o to, aby byl třeba bohatý a měl luxusní auta. I tady platí, že krása není všechno. nebo jste se už někdy zamilovali do luxusní auta? No, já už ano.