Ideální muž

Co si myslíte o kráse? Já si myslím, že krása má opravdu mnoho podob. Existuje totiž krása, která je vnější a která je vnitřní. A mnoho lidí právě si nedokáže představit, jakému typu krásy má dávat přednost. Myslím si, že v tomhle jsou lidé trochu povrchní. Protože většinou slyším, že každý člověk dává na to, že nejdůležitější je krása ta vnitřní. Sice chápu, že každý to říká, že nechce žádného agresora nebo násilníka v rodině. A to chápu, ale zase nerozumím tomu, že každý člověk mi říká, že mu na vzhledu vůbec nezáleží. Myslím si, že takoví lidé lžou, protože opravdu mnoha lidem záleží také na tom, jak ten člověk vypadá.

Máte nějaký vyhraněný typ?

Myslím si, že slovní spojení krása přichází zevnitř je jenom nějaká hříčka, která není tak úplně pravdivá. A nevím, jak byste se zachovali vy, kdybyste třeba měli typ, že muž má být černovlasý a vousatý a vysoký a štíhlý. Přitom by byl úplný zmetek a agresor. A potom byste si vzali za manžela třeba nějakého menšího blonďáka s břichem? Jenom proto, že vám vyhovuje, že je velmi hodný, věrný a taky obětavý? Pochybuji.

Krása má mnoho podob.

Takže nevím, proč tak mnoho lidí říká, že jim záleží hlavně na té vnitřní kráse, když to tak úplně není ale pravda. A jaké kráse dáváte vy přednost? Já se přiznám, že jako první dávám na to, jak na mě člověk působí celkově. Pokud je namachrovaný a arogantní, tak u mě šanci nemá. Možná je problém takový, že já jsem velký cholerik, takže potřebuji k sobě spíše někoho tiššího a hodného, než jsem já. A co se týká krásy, tak se mi líbí snědší typy a taky hlavně vysocí muži.  Jsme totiž hodně vysoká a nějakého malého muže bych vedle sebe vážně nechtěla. Můj ideální muž by měl mít tak minimálně sto osmdesát centimetrů, a ne moc velký pupek. Nadváha na kráse neubírá, ale velká obezita už ano. No, jsme prostě dost upřímná, ale to přeci nevadí, ne?