Fólie na sklo v autě mají svůj význam

Někteří lidé jsou příznivci maximálního soukromí a nesnáší veřejné kamerové systémy. Ty jsou také mnohdy veřejnosti vnucovány pod rouškou bezpečí, ale možná jste již zaregistrovali, že k tomu, aby se potlačila kriminalita, je zapotřebí vrátit se k jejím kořenům a pátrat po příčině, proč se tak lidé chovají. Obecnou kriminalitu nevyřeší veřejný kamerový systém, ten se hodí pouze do míst neveřejných, tedy pro zabezpečení majetku firem i jednotlivců.

Jistým prvkem bezpečí pro jednotlivce jsou také tmavě zabarvená autoskla. Poskytují větší stupeň soukromí a zajišťují zejména ono známé rčení: „co oči nevidí, to srdce nebolí“. S trochou nadsázky lze říci, že čím méně optických podnětů mají lidé, kteří v sobě rozvinuli kriminální negativní pud, tím lépe. Znamená to, že tím dáváme těmto lidem méně šancí na jejich vyjádření.

rozbité autosklo

Kdo si pořídí fólie na auto v Brně http://www.centrocar.cz/, je svým způsobem lépe chráněn před negativními reakcemi okolí, ať se pohybuje kdekoli. Svůj význam to má v běžném automobilovém provozu na silnicích, na parkovištích, při náhodném parkování podél chodníku, a to jak v blízkosti bydliště, tak i na dovolené.

automobilový provoz

Fólie, které ztmavují autoskla, se lepí na jejich vnitřní stranu a plní ještě jednu důležitou funkci. Zajišťují větší bezpečnost posádky při autonehodě. Nikomu z vás ji samozřejmě nepřejeme, ale pokud se něco takového přihodí a sklo se vysype, bez fólie se rozloží na tisíce malých skleněných úlomků, které pak dopadnou zejména do kabiny. Skla jsou zhotovována tak, aby úlomky nebyly příliš ostré a nezpůsobily vážná zranění, ale i tak jde o velmi nepříjemnou záležitost.

Lidé jsou v době autonehody obvykle v šoku a obsypání sklem k němu ještě přispívá i psychologicky. Úlomky jsou navíc všude, dostanou se vám pod tričko, pod sukni, zaklesnou se mezi záda a opěradlo, mohou se dostat do bot a nepříjemně dráždit chodidla.