Žárovka H7 je důležitou součástí našich automobilů

Bez ní se naše jízda nemůže uskutečnit. Každý z nás ví, že je světlo velmi důležité a na silnici platí toto pravidlo dvojnásob. Za vysokou nehodovostí nestojí jen a pouze alkohol, nepozornost nebo mobilní telefon v ruce. Dalším velmi nebezpečným jevem je klasické únava řidiče. Ta rozhodně vyvolá nejen nedostatečné soustředění, ale také může uvést do mikrospánku. Poté jsou následky přímo alarmující. Většinou to při nehodě odnesou i další v podstatě nevinní účastníci provozu. Za únavou nemusí stát jen pouhý nedostatek odpočinku nebo kvalitního a odpovídajícího spánku.
nárazník reflektor
Bohužel, i když si to mnoho řidičů nechce přiznat, tak i špatné osvětlení, které pak nutí a vyžaduje více soustředění na komunikaci. Špatné přední světlomety, nekvalitní nebo dokonce prasklá žárovka H7 mohou být skutečnými viníky. To neznamená, že veškerou zodpovědnost nesou oni, to ne, zodpovědnost nese řidič daného vozidla, který je si povinen vždy automobil před jízdou zkontrolovat.
halogenová žárovka 45

Snížená viditelnost

Stačí nepříznivé počasí a nekvalitní osvětlení. Mokrá silnice začne doslova polykat naše světlo, sníží se nejen naše viditelnost, ale na druhou stranu na tom nebudeme ani my dobře, jelikož skoro vůbec neuvidíme na cestu. Více začneme namáhat oči a mozek. Proč to ale nechat dojít až tak daleko. Teď na cestě je pozdě toužit po lepším světle, které si prakticky můžeme snadno zakoupit na kterékoliv čerpací stanici.
suv světlomet
Proč si stále kupujeme levnější výrobky, které v podstatě nevydrží a ani nevydají žádný pořádný výkon? Pokud si myslíme, že tím ušetříme, tak to je rozhodně mylná představa. Pokud bychom zakoupili kvalitní žárovku a vyčistili nebo vyměnili přední světlomety, tak bychom ušetřili nejen peníze, ale zároveň svoje zdraví a i čas, jelikož bychom se na určené místo dostali podstatně dříve. Zakoupením kvalitních autožárovek od předních výrobců rozhodně neprohloupíme.