Proč lidé chodí do kina?

V dnešní době člověk na netu najde opravdu cokoliv a není divu, že jsou lidé už kolikrát znudění tím, jak si vlastně na netu mohou najít úplně cokoliv a už je nic moc nepřekvapí, žádný poznatek a ani žádná aktivita pro ně není moc dobrá, protože mohou přeci sedět doma a chatovat s ostatními. Když jim někdo řekne, že si mají najít informaci v učebnici nebo knize, podívají se na vás jako na marťany a řeknou, že si přece všechno mohou najít na internetu a že není potřeba hledat v knize, navíc ani mnohdy neví jak a připadá jim to jako z jiného světa.

popcorn

V dnešní době lidé už neumí hledat a číst informace v knihách a přijde jim to naprosto nenormální, ale v dřívějších dobách lidé hledali informace pouze v knihách, takhle to opravdu bylo, a to hodně dlouho. Internet je výplodem této moderní doby, která netrvá rozhodně tak dlouho, vlastně ani skoro dvacet let. Je to tedy velmi nová záležitost, a to se to ještě celou dobu zdokonalovalo, takže ani ty informace nebyly takové, jako teď, teď máme na Wikipedii milion článků na různá témata a není téma, které byste tam nenašli. Jde ale o to, že článek na Wikipedii může napsat úplně kdokoliv, zatímco knihy napsal jen odborník, který o daném tématu věděl úplně vše. Dostaneme se ale k tomu, že si lidé na internetu také mohou najít jakýkoliv film, a to prakticky hned po premiéře. Proč teda chodit do kina? Proč tam vlastně lidé chodí, když si to mohou zadarmo doma pustit?

film

Jedna věc je ta, že pokud někoho pozvete na rande, rozhodně ho nepozvete k sobě domů na film. Trochu lepší možnost je pozvat ho do kina, je to takové romantické, protože to každý známe z filmů, že kino je hold místo, kam lidé chodí často na rande. Navíc ta atmosféra, to je další důvod, proč tam lidé chodí. Jsou rádi, že si dají čerstvý popcorn a že se podívají na film s dalšími x lidmi. Ta atmosféra stojí za to. Navíc film vidíte mezi prvníma, což vám ale na druhou stranu moc dlouho nevydrží.