O co můžete požádat stěhováky kromě přenášení věcí

Montáž nábytku – stěhovací firmy zajišťují demontáže a montáže nábytku již standardně. Dnes se většina nábytku distribuuje na trh v demontované podobě, je to v podstatě stavebnice, a pokud si s tím nevíte rady, stěhováci vám vaše trable vyřeší. Montáže nábytku se týkají jak nově zakoupených kousků (i když se nikam nestěhujete), tak samozřejmě i v případě stěhování, kdy je zapotřebí nábytek nejprve rozebrat.

stěhování ložnice

Instalace garnýží a zrcadel – stěhováci jsou připraveni nainstalovat vám veškeré vybavení bytu, které vyžaduje vrtání do zdiva. Například garnýže pro záclony a závěsy, police a poličky, prosklené vitríny, zrcadla, botníky a věšáky na šaty, stropní a nástěnná svítidla.

Montáž a zapojení kuchyní – když se stěhuje celé kuchyň, je to jedna z nejnáročnějších a nejsložitějších stěhovacích operací. V kuchyni je zapotřebí demontovat a přemístit kompletní linku včetně vestavěných spotřebičů, dřez s vodovodní baterií a vyústěním odpadu, osvětlovací tělesa, rolety a žaluzie atp. Kuchyňské linky se také velmi často musí přizpůsobit novému prostředí, co se týče rozměrů a dispozice, a to již vyžaduje manuální zručnost a jisté zkušenosti.

vybavení domu

Úschova zavazadel – cestovali jste někdy vlakem a využili jste současně s tím nádražní úschovnu zavazadel? Pokud ano, tak si jistě dobře uvědomujete výhody této služby. Něco podobného nabízí i stěhováci, můžete si k nim uložit jakékoli předměty na určitou dobu, což se může hodit např. v případě rekonstrukce bytu nebo domu.

Stěhování na klíč – stěhováci stěhování Děčín stehovani-mamut.cz vás mohou přestěhovat na klíč. To znamená, že jim skutečně pouze předáte klíče od obou objektů a můžete odjet třeba na dovolenou. Stěhováci zabalí věci do krabic a vše přemístí včetně nábytku a spotřebičů, případně pokud se to týká i podlahové krytiny. Na novém místě pak po vašem příjezdu bude vše tak, jak to bylo ve starém působišti. I věci ve skříních mohou být tam, kde původně byly.