Nepropásněte šanci bydlet ve svém

Mít svůj vlastní dům je skvělé. Můžete si v něm dělat také co chcete, nemusíte brát ohledy na sousedy za papírovými zdmi paneláků, a můžete si dupat klidně i ve tři hodiny ráno. Navíc máte víc soukromí a většinou i prostoru pro život. Líbilo by se vám bydlení v domě, ale kvůli zdražování jste se zatím neodhodlali k jeho realizaci? I dnes můžete koupit pozemky za dobré ceny, protože klesl zájem o jejich nákup. Pokud máte to štěstí a máte pozemek, můžete mít svůj sen v podobě svého domu rychle splněný. Stačí si vybrat dobrou stavební firmu.

dům u vody

Nabízíme vám výstavbu moderních domů, které splňují všechny legislativní požadavky na novostavby. Jde o nízkoenergetické domy https://www.enerdomy.cz/, které vám nabídnou moderní design, tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely. Díky tomu za provoz domu ušetříte nemalé peníze. Stavíme většinou bungalovy podle předem připravených projektů, ale nemáme problém vám jej upravit či pro vás vytvořit projekt zcela nový. U nás si svůj dům prostě vyberete.

nový dům

Od základů po střechu
Na trhu se pohybujeme již nějakou dobu, a našim klientům jsme postavili moderní novostavby, které splňují jejich požadavky na moderní bydlení. Našim klientem se můžete stát i vy, rádi pro vás postavíme dům na klíč. Vyberete si projekt, předáte nám stavební povolení, a my se můžeme pustit do práce. Povolení nemáte? Můžeme vám ho získat, záleží na vás. Poté začneme stavět základy, a za pár týdnů může stát hrubá stavba. Pokud si vyberete dřevostavbu budete bydlet za pár týdnů, u zděného domu je doba dodání trošku delší, ale u obou variant se snažíme pracovat maximálně rychle.

Dostanete kompletní dům, ve kterém chybí jen kuchyňská linka. Prohlédněte si naše reference, a přesvědčte se, že jsme solidní firma, která pomáhá lidem získat jejich vlastní dům. Mezi naše spokojené klienty patří i řada známých osobností, tak neváhejte, a stavte s námi.