Kam za zábavou s dětmi?

Děti se rychle začnou nudit. A proto je na nás abychom jim vymýšleli zábavné zážitky. Každý víkend se děti dožadují výletu. Záleží jen na vás, co vám a vašim dětem vyhovuje jako rodině. Někdo rád navštěvuje hrady, zámky nebo muzea. Další zase rádi chodí do přírody a navštěvují stezky v korunách stromů. A také je důležité, jaké je zrovna v ten den počasí. A podle toho si výlet předem naplánovat. A pokud například rádi navštěvujete ZOO, tak za zmínku určitě stojí ta v Jihlavě. Patří mezi zoologické zahrady, které jsou svojí rozlohou menší. To je dobrá zpráva, pokud výletujete s malými dětmi.

dítě se lvem

Ty už bývají unavené v půli cesty a velké prohlídky dokončují jen ztěžka. Tato zahrada je členěna do 5 kontinentů. Nachází se tu přes 200 druhů exotických zvířat. Zahrada se může pyšnit tím, že některé druhy jsou na pokraji vyhubení. Mají spoustu pavilonů. Například: tropický pavilon, africká vesnice, asijský parčík, Shetlandské ostrovy. A to ej jen malý výběr. Pro děti je určitě i hodně zajímavý dětský koutek, kde mají obrovský tobogán. Můžete si zde odpočinout a sníst malé občerstvení. Určitě stojí za návštěvu a vaše děti budou nadšené. A kdo má přeci jenom raději adrenalin a má už děti větší, zkuste adrenalin park Dolní Morava.

horolezecká stěna

Je to největší lanový park v České republice. Je plný adrenalinu, zážitků a zábavy. Je ideální pro rodiny s dětmi. Tady se určitě unaví i nejvíce hyperaktivní dítě. Nejen lanový park tu najdete. Ale také velkou lezeckou stěnu a můžete si vyzkoušet skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku. Trasy jsou rozděleny podle obtížnosti. Ta nejtěžší černá vám poskytne zážitek, kde budete až ve výšce 13 metrů nad zemí. Nemusíte se ale bát. Personál je špičkově vyškolen a budete chráněni tak, aby se vám nemohlo nic stát. Budete odjíždět plni zážitků a dojmů. A věřte mi určitě tu nebudete naposledy. Takže variant, jak si užít víkend s rodinou je hodně. Stačí se rozhodnout a pak už hurá na výlet. Vstupné do lanového parku je 400Kč.