Profese bytového designéra není zrovna snadná. Je zde vyžadována řada osobních zkušeností, ale zejména cit pro vnímání prostoru, který se plní stavebními prvky, nábytkem a dalšími užitnými předměty. Designér dokáže mnohdy navrhnout řešení obytného prostoru neuvěřitelně elegantně, a přitom k němu není zapotřebí velké množství věcí. Jde o to umět sladit barvy, tvary a styl, a mít také osobní vkus a schopnost rozlišit kýč od skutečné hodnoty.

bytový design

Stát se bytovým designérem je však poměrně snadné, v první řadě potřebujete webový portál, kde prezentujete vaše osobité tvůrčí schopnosti. Nesmírně záleží právě na grafické úpravě webu, do které se pak prolíná grafika prostorová, z již dokončených projektů, a tyto dva spojené světy by měly oslovit zákazníky na první pohled. Schopní designéři si dobře uvědomují, jak důležitý je nejen celkový koncept projektu, ale zejména jednotlivé detaily, a právě webové stránky tu mohou být velmi užitečné jak v průběhu projektování, tak i při konečné prezentaci.

problematika SEO

Bez SEO to nepůjde

Máte-li vytvořený web a jste-li s jeho konstrukcí víceméně spokojeni, budete nyní připraveni vyjít s pomyslnou kůží na trh a nabízet své služby veřejnosti. V první řadě však o vás ta veřejnost musí vědět. A to lze zařídit více způsoby reklamní propagace, ovšem ten nejúčinnější je vždy samotný web, který předložíte vyhledávačům. Vaši potenciální zákazníci budou zadávat klíčová slova, která souvisí s bytovým designem, a vy se budete objevovat ve výsledcích vyhledávání na předních pozicích.

Toto lze zařídit pouze tehdy, věnujete-li náležitou pozornost problematice SEO. Eshop-rychle SEO optimalizace je profesionální nástroj, s nímž budete ve vyhledávačích v popředí, a zvýšíte tím svou konkurenceschopnost na Internetu. Podobné výsledky lze docílit i s SEO pro Prestashop. Pokud byste SEO zanedbali, hrozí vám, že vás vaši budoucí zákazníci přehlédnou a dají přednost někomu jinému.